Neden EPAL?

Neden EPAL?

Neden EPAL?

Neden EPAL?

-EPAL Çevrecidir: Çoklu kullanım özelliği ile daha az ağaç kesilmesine sebep olur; böylece doğanın korunmasına katkı sağlar. EPAL paletlerin ISPM 15 standardında ısıl işlem görmesi nedeniyle bakteri ve böcek oluşumuna engel olması, boyut çeşitliliği, standartlaştırılmış malzeme özellikleri, sağlamlığı ve çevreci yapısıyla dünya üzerinde en çok tercih edilen ahşap palet türüdür.

-Çoklu Kullanım: Daha düşük ölçülerdeki paletlere göre minimum 20 defa kullanım ömrüne sahiptir. Ayrıca dünya çapında EPAL tarafından lisans verilen firmalarca tamir edilerek, kullanım ömrü 7-8 yıla kadar arttırılabilmektedir.

-İş Güvenliğine Uygunluk: Diğer ahşap paletlere kıyasla mukavemeti daha yüksek olan EPAL paletler, taşıma esnasında ya da raflı sistemlerde kırılma yaşanmasının önüne geçerek kullanıcılara İş Sağlığı ve Güvenliği açısından büyük avantaj sağlamaktadır.

-Uluslararası Havuz Sistemi:  Dünyanın en büyük palet havuzuna sahiptir. Bu sayede satın aldığınız EPAL paletlerini, uluslararası partnerleriniz ile sorunsuzca değiştirerek ürünlerinizin nakliye maliyetlerini en aza indirirsiniz.

Siparişi verilecek paletleri yerinde görmek ve inceleyerek sipariş vermek mümkündür. Biz Palet sayesinde güvenli bir ticaret sizi bekliyor. İletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş