Hakkımızda

about Image

Euro Pelet

Bizi Tanıyın

Temelleri 2019 yılı Kasım ayında atılan şirketimiz, bugüne kadar orman atıklarından elde edilen hammaddeleri geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Yerli odun atıklarından üretilen pelet yakıtlarını, verimli ve çevre dostu bir süreçte titizlikle üretmekte ve geniş dağıtım ağı ile sevkiyatını gerçekleştirmektedir. Bu orman yakıt ürünlerini ev ısıtmasında ve elektrik üretiminde kullanılabilecek, yüksek kaliteye getirmektedir. Şirketimiz, çöpe atılan talaş ve dallardan, kömür ve doğalgaza alternatif seçenekler üretmekte, kesilen ağaç sayısını da azaltmaktadır. %100 doğal atıklardan elde edilen bu geri kazanım, MDF-Sunta fabrikalarında yakıt ve hammadde olarak kullanılabilmektedir.

Çine Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren firmamız sürdürülebilir çevre anlayışı ile sektördeki yerini almaktadır. Uzman ve deneyimli kadrosuyla, ülkenin kalkınmasına katkıda bulunan bölgenin ormancılık, biyokütle ve tarım teknolojisi endüstrilerini bir araya getirmektedir. Sektörün önde gelen liderleri arasında yer alma hedefiyle, kaliteli hizmetlerini sürdürmekte, odun peleti, cips ve kabuk soba yakıtlarını üretmektedir.

Vizyonumuz

Alanında uzman çalışanlarımız ile yüksek kaliteli üretim süreçlerini tamamlayarak, pelet yakıt kullanımını yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Doğayı korurken, sadece yurtiçi değil, yurt dışında da ürün satışlarımızı gerçekleştirip, başarılarımızı devamlı olarak artırmayı amaçlıyoruz. 

Misyonumuz

Petrol, kömür ve benzeri fosil esaslı yakıtların kullanımını ve doğaya sebep olduğu zararı azaltmak amacıyla, yerli hammaddelerden pelet üretmekteyiz. Hem enerji hem ısı için kullanılabilen kaliteli pelet yakıtı geniş dağıtım ağı ile gereksinim görünen bölgelere ulaştırmaktayız.

Hedeflerimiz

Başarılarımıza yön veren hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Çalışmalarımızın her aşamasında müşteri odaklı olmak ve memnuniyet seviyesini yüksek tutmak.

Kabuk

Yerli pelet üretim ve geri dönüşüm kapasitesini sürekli olarak gerekli şekilde geliştirmek ve büyütmek.

Cips

Ürün depolama sistemlerini en yüksek kalitede tutmak ve sevkiyat için dağıtım ağını genişletmek.

Pelet

Kaliteden ödün vermeyerek, müşterilerimiz ile karşılıklı güven üzerine ilişkilerimizi geliştirmek.

Pelet