Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Yüksek kaliteli doğa dostu yakıt ürünlerimiz.

Kabuk, bir ağaç gövdesinin en dış tabakasıdır ve fiziksel darbe ile böcekler ve mantarlar gibi dış etkenlerden kaynaklanan hasarlara karşı koruyucu bir bariyer görevi görür. Kabuk yakıtı is ağaçların kabuğundan yapılan bir tür biyoyakıttır.

Kabuk

Odun cips, büyük ahşap ve odun parçaların yontularak veya parçalanarak daha küçük parçalara ayrılmasıyla üretilen küçük ürünlerdir. Sert ve yumuşak ağaçlar dahil olmak üzere çeşitli ağaç çeşitlerinden üretilirler.

Cips

Pelet, talaş, kabuk, orman ürün ve atıkları gibi çeşitli malzemelerden yapılan küçük, sıkıştırılmış bir madde şeklidir. Boyutları ortalama 6-10 mm çap ve 10-50 mm uzunluktadır ve üretiminde ek katkı maddesi kullanımına gerek yoktur.

Pelet

Kaliteli ve Lisanslı Üretim

FSC sertifikalı orman ürünlerini en yüksek kalitede üretmek ve sizlere sunmak için titiz işçilik ile modern teknolojiyi birleştiriyoruz.

Doğa Dostu Alternatif Enerji

Yüksek verimlilik ve tasarruf sağlayan doğa dostu alternatif enerji kaynaklarını uygun şekilde üretiyor, satışlarını gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir Soba Yakıtları

Sülfür ve benzeri gazları barındırmayan pelet soba yakıtı ile güven sunuyor, fosil yakıtların sebep olduğu gaz zehirlenmelerini engelliyoruz.